návrhy interiérů

Návrhy interiérů účelně s nápadem

Již více jak 15let se zabývám návrhy interiérů a díky mým zkušenostem, odbornosti a kreativního myšlení Vám rád pomůžu přenést Vaše představy a sny o bydlení nejprve do reálné 3d vizualizace. Díky tomu Vám návrhy interiérů pomohou vstoupit do Vašeho budoucího světa, který bude po realizaci ještě příjemnější a krásnější.

Potřebujete poradit s návrhy interiérů svého bytu nebo kanceláře? Jako interiérový designér Vám zpracuji originální návrhy interiérů Vašeho bytu dle Vašich potřeb a podle nejmodernějších trendů. Pokusím se porozumět Vaší představě a společně s Vámi vytvořím návrhy interiérů daného prostoru s atraktivním designem, tak aby jste se v něm cítili dobře. Příjemné prostředí domova navozuje pocit klidu, pohody a bezpečí. Domov by měl být místo, které je nezaměnitelné s jinými místy. Mé návrhy interiérů by měly splňovat hlavně požadavky zadavatele projektu a současně vzít v potaz všechny funkce kladené na bydlení. Návrhy interiérů by měly využít co nejlépe prostor, který je v daném bytě či budově k dispozici.Navrhnu Vám účelné dispoziční řešení Vašeho interiéru a doporučím další vybavení interiéru nábytkem a doplňky, které Vám zpříjemní Váš domov.Služby bytového architekta Vám zpříjemní Vaše rozhodování o prostorovém uspořádání interiéru Vašeho nového domova. Mé 3D barevné návrhy interiérů nabízí nevšední a jedinečné řešení designu s prvky nejmodernějších světových trendů. Snažím se vytvořit Návrhy interiérů, které vzbuzují vášeň, jsou jedinečné ale také praktické, s přáním svých klientů do posledního detailu. Nabízím kvalitní barevné návrhy interiérů v moderním stylu za ceny, které si může dovolit každý.

Návrhy interiérů

Služby Návrháře interiérů Vám zpříjemní Vaše rozhodování o prostorovém uspořádání interiéru Vašeho domova. Mé návrhy interiéru nabízí nevšední řešení bytového designu s prvky nejmodernějších trendů. Snažím se vytvořit interier, který vzbuzuje vášeň, je jedinečný ale také praktický. Návrhář interiérů je profesionál, který má schopnost obydlet prázdný prostor tak, aby reprezentoval Váš subjektivní názor na životní styl, rodinný život, vaše zájmy a odpočinek. Pro naplnění tohoto svého úkolu potřebuje designér Vaši plnou důvěru, otevřenost a úzkou spolupráci.

Návrhy interiéru - postup

  1. Zpracování nezávazné kalkulace za návrh interiéru
  2. Konzultace s klientem přes email, nebo osobní schůzkou – potřeby a představy zákazníka o interiéru
  3. Zaslání podkladů, popřípadě zaměření na místě
  4. Zpracování návrhu ve 2D a 3D vizualizace v daném termínu a zaslání na email
  5. Připomínkování a dořešení návrhů dle představ zákazníka

Realizace návrhu interiérů - postup

  1. Zpracování cenové nabídky u truhlářské firmy
  2. Přesné zaměření a následné uzavření smlouvy o dílo
  3. Výroba nábytku, subdodávky ostatního vybavení
  4. Montáž interiéru u zákazníka
  5. Předání hotového interiéru zákazníkovi

Návrhy interiérů zpracovávám a řeším po celé republice a to hlavně v okolí Brna, Prahy a Ostravy. Přijedu za Vámi, poslechnu si Vaše představy o interiéru a pokusím se v návrhu vše skloubit v jeden příjemný celek, ve kterém se budete cítit skvěle.

Můžete také hledat : Návrhy moderních interiérů, Návrhy interiérů Praha, Návrhy interiérů Brno

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.